Доброчинна акція «1000 людей – 100 $ = 100 людей – 1000 $»

 

     Звертаємось до вас із проханням дуже актуального в контексті нинішньої кризової ситуації, яка ускладнюється війною на сході нашої держави.

     На сьогодні дуже важливою є потреба в наданні адекватної як спеціалізованої, так і в високоспеціалізованої медичної допомоги хворим, які постраждали в зоні воєнних дій, а також тим, хто є переселеним із завойованих територій. Особливої уваги потребують діти з різною вродженою та набутою патологією. Велике значення має їх медична та психо-соціальна реабілітація, що також потребує консультативно-методичної допомоги з боку фахівців спеціалізованого центру.

     На особливу увагу звертають на себе спадкові і набуті порушення в системі згортання крові, які призводять до виникнення тромбозів і кровотеч у пацієнтів різного віку і можуть призводити до їх інвалідизації, а також  створювати загрозу їхньому життю. Таким чином, повноцінна і рання діагностика порушень згортання крові дозволяє своєчасно розпочати адекватну терапію.

    В даний час потенційна можливість забезпечити ефективне виконання як діагностично-лікувальної, так і організаційно-методичної та координаційно-інформаційної функції такого центру, з урахуванням усіх юридичних аспектів з даної проблеми, склалася у КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», який є клінічною базою Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де, під керівництвом професора Леоніда Дубея, як експерта МОЗ України з питань розладів системи згортання крові, напрацьовані алгоритми надання медичної допомоги цій категорії пацієнтів та утворилась команда фахівців (гематологів, лаборантів, ортопедів, стоматологів, реабілітологів тощо), що надають медичну допомогу хворим з кровотечами і тромбозами з різних регіонів України.

     Важливо, що саме завдяки наполегливій праці професора Леоніда Дубея Європейським комітетом з питань тромбозу і гемостазу клінічну базу КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» розпізнано як European Hemophilia Comprehensive Care Centre, який спроможній надавати спеціалізовану медичну хворим зі спадковими і набутими розладами системи згортання крові на європейському рівні (копія сертифікату додається). Отже, в Україні вперше організовано і сертифіковано міжнародними організаціями Центр тромбозу і гемостазу.

     Необхідно також зазначити, що професор Леонід Дубей, а також його персонал пройшов багаточисельний вишкіл за кордоном. А саме: «Prevention of future bleeds and costs» (2009 р., Будапешт, Угорщина); «Modern Management of haemophilia» (2010 р., Відень, Австрія); «Inhibitor: how to manage the most serious complication in haemophilia» (2010 р., Будапешт, Угорщина); «Setting new standards in the treatment of von Willebrand disease» (2010 р., Афіни, Греція); WFH (201 р., Буенос-Айрес, Аргентина); «Von Willebrand disease – from theory to clinical practice» (2011 р., Мальмо, Швеція); «Observation immune tolerance induction research program (ObsITI)» (2011 р., Франкфурт-на-Майні, Німеччина); «Immune tolerance therapy (ITI) in children with FVIII inhibitor: progress reports» (2011 р., Кіото, Японія), Північноамериканська асоціація гематологів (2011 р., Сан Діего, США), «Investigator meeting for a clinical study of rFVIII in PUPs Haemophilia A»   (2012 р., Пальма де Мальорка, Іспанія), WFH (2012 р., Париж, Франція),  ISTH (2012 р., Амстердам, Нідерланди),  EHC (2013 р., Бухарест, Румунія), WFH (2014 р., Мельбурн, Австралія), «Clinical Study in haemophilia –        BAX 855» (2014 р., Barcelona, Spany), «Management of haemophilia» (2014, London, UK).

     Просимо Вас підтримати зусилля, спрямовані на покращення матеріально-технічної бази Центру тромбозу і гемостазу, що забезпечить підвищення якості надання медичної допомоги пацієнтам зі спадковими і набутими розладами системи згортання крові.  З цього огляду нагально постає питання у придбанні відповідного обладнання, яке наведено нижче:

  • Коагулометр 

Автоматичний коагулометр sysmex CA-1500

 

  • Агрегометр Agregometr

 

  • PFA-100 або 200 аналізаторPFA-200 (1)

 

  • Тромбоеластограф TEG 5000.

Приєднаймося до наших зусиль!

 Лише разом ми зможемо досягнути позитивних змін існуючої ситуації.

Банківські реквізити