Форум 27-29 вересня 2018 року

 

Шановні колеги!

Українська Академія Педіатрії спільно з Європейською Академією Педіатрії 27-29 вересня 2018 року у м. Львів проводитиме другий всеукраїнський форум педіатрів.

Місце проведення форуму та секцій: готель “Жорж”, площа Міцкевича 1, м. Львів.

Українська Академія Педіатрії залишає за собою право вносити зміни у програму форуму та місце проведення, тому просимо слідкувати за змінами на нашому сайті та на сторінці у Facebook.

Програма форуму.

Відкрита пізня реєстрація.

Учасники з пізньою реєстрацією можуть здійснити оплату завчасно за допомогою квитанцій або безпосередньо під час реєстрації на конгрес.

Квитанцію на оплату просимо надсилати на пошту pforum02018@gmail.com 

Закрито ранню реєстрацію.

Учасники, які зареєструвались до 15:00 15.09.2018 можуть оплатити участь у конгресі по старій ціні до 21.09.2018 включно.

Учасники, які зареєструвались до 15:00 15.09.2018, але не здійснили оплату участі до 21.09.2018 включно, не будуть мати можливість участі у конгресі за старою ціною.

 

Відкрита пізня реєстрація.

Для участі у форумі Вам необхідно пройти реєстрацію, яка складається з наступних кроків:

  1. Реєстрація on-line на сайті Української Академії Педіатрії;
  2. Оплата організаційного внеску;
  3. Протягом 3 днів надіслати квитанцію про сплату організаційного внеску на pforum02018@gmail.com  та отримати остаточне підтвердження Вашої реєстрації.

 

УВАГА! Якщо Ви здійснили лише окремі кроки, реєстрація вважається неповною. В такому випадку УАП залишає за собою право приорітетного внесення до списку учасників форуму, трейнінгу з невідкладних станів, трейнінгу з ACLS та школи вакцинації, лікарів які здійснили повну реєстрацію пізніше за Вас.

 

УВАГА! Для участі у секціях та тренінгах обовязкова участь та реєстрація на загальну частину форуму.

УВАГА!  Якщо Ви плануєте взяти участь у школі вакцинації, трейнінгу з невідкладних станів в педіатрії або ACLS, Вам необхідно зареєструватись on-line на них додатково по відповідному посиланню нижче.

 

(включає участь у всіх секційних засіданнях, окрім тренінгів та дружньої вечірки)